Jak vypadá copywriting

Podívejte se na několik ukázek z naposledy realizovaných projektů. Snadno si díky nim uděláte dobrou představu o povaze mnou nabízených služeb.

Microsite pro komunikační soupravy Peltor

Pro specializovanou webovou prezentaci ochranných sluchátek a komunikačních systémů od švédského výrobce Peltor jsem vytvořil kompletní textový obsah. Prostřednictvím četných konzultací jsem se také podílel na podobě samotných stránek.

Návrh reklamní brožury pro Swiss Life Select

Brožura finančně poradenské společnosti se švýcarskými kořeny měla přimět čelné představitele oslovených firem k využití korporátních služeb pro vlastní zaměstnance. Zde je ukázka v podobě několika vybraných odstavců:

Jsme finanční skupinou s více než 150letou tradicí

Již desítky let poskytujeme korporátní služby firemním klientům po celém světě. V současné chvíli jich je už přes 80 tisíc.

Mezi naše zákazníky patří společnosti malé i velké. Našich služeb využívá třetina největších firem světa (podle žebříčku renomovaného Fortune Global 100). Věří nám však i významné množství středních a menších společností. Jsme důvěryhodným partnerem pro nadnárodní korporace i rodinné firmy.

Myslete globálně díky Swiss Life Network

Potřeba globální podpory našich korporátních klientů dala v roce 1962 vzniknout projektu Swiss Life Network. V něm sdružujeme přes 60 pojišťoven a obchodních partnerů působících v 70 zemích světa. Díky tomu dokážeme pokrýt potřeby našich klientů přímo tam, kde je to zrovna potřeba.

Ve Swiss Life Select kombinujeme světovou kvalitu s ohledem na lokální standardy. Ať jsou Vaši zaměstnanci jakékoliv národnosti, nebo se zrovna nacházejí na druhém konci světa, u nás je o ně dobře postaráno.

Články a popisky kategorií / produktů pro obchod Tegus

Pro internetový obchod s bezpečnostními a ochrannými prostředky jsem vytvořil zcela novou sekci Sluchátka – komunikátory.

Abychom podpořili prodej nového sortimentu, napsal jsem rovněž několik článků, které potenciálním zákazníkům pomohou s výběrem konkrétního produktu. Jedním z nich je článek Braňte svůj sluch nošením ochranných pomůcek.